Kontakt


  • Nasza Kancelaria Notarialna mieści się w centrum Łodzi, przy ulicy Wigury nr 7, pomiędzy ulicą Piotrkowska a ulicą Sienkiewicza.
  • W pobliżu Kancelarii znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.
  • Dla osób zmotoryzowanych istnieje możliwość zaparkowania samochodu bezpośrednio na ulicy Wigury lub na parkingu będącym na terenie obiektu, w którym znajduje się Kancelaria.

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.


Istnieje możliwość dostosowania godzin funkcjonowania Kancelarii do indywidualnych potrzeb klientów, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.


W naszej Kancelarii istnieje również możliwość uzyskania informacji w języku angielskim.Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Notarialną Anną Marciniak-Sikora z siedzibą w Łodzi (90-302), ulica Wigury nr 7, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania związane z działalnością Kancelarii Notarialnej, w tym określenia kosztów czynności notarialnej. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.

Mapa